Dlaczego Centrum Danych?

bo warto pracować z najlepszymi

Kompleksowe podejście

Gwarantujemy wsparcie zawsze wtedy, gdy jest ono potrzebne, dbamy o niezawodność usług 24/7. Na każdym etapie współpracy zapewniamy Ci specjalistyczną i kompleksową informację.

Służymy poradą w zakresie doboru infrastruktury odpowiedniej dla Twojego biznesu, a także pomożemy w oszacowaniu planu jej rozbudowy w czasie, kiedy Twój biznes będzie się rozwijał. Pracownicy Asseco Data Systems to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie dzielą się wiedzą, jeśli tylko będziesz tego potrzebować.

Nasze usługi są stale rozwijane zgodnie z trendami i dostępnymi technologiami. Dbamy o konkurencyjność Twojego biznesu.

Komplementarne usługi

Serwery dedykowane, serwery wirtualne, usługi w chmurze, backup to usługi Centrum Danych, które zapewniają sprawne funkcjonowanie tysięcy biznesów w kraju i za granicą.

Codziennie rozwijamy strategiczną dla nas i naszych klientów infrastrukturę techniczną, dokładamy największych starań, aby była ona niezawodna. Jesteśmy przygotowani i aktywnie reagujemy na każdą sytuację, zarówno gdy dotyczy ona potrzeby natychmiastowego dostosowania usług, np. do zwiększającego się zapotrzebowania Klientów, jak i jesteśmy gotowi na wypadek wydarzeń losowych.

Od lat współpracują z nami zarówno znane, jak i mniej rozpoznawalne marki, cieszymy się zaufaniem instytucji publicznych.

Jak pracujemy?
KONTAKT Z EKSPERTEM

KONTAKT Z EKSPERTEM

email / telefon
ANALIZA POTRZEB

ANALIZA POTRZEB

dopasowanie rozwiązania
PRZEDSTAWIENIE ROZWIĄZANIA

PRZEDSTAWIENIE ROZWIĄZANIA

email lub spotkanie
AKCEPTACJA PROPOZYCJI

AKCEPTACJA PROPOZYCJI

podpisanie umowy
WDROŻENIE LUB POMOC PRZY MIGRACJI

WDROŻENIE LUB POMOC PRZY MIGRACJI

realizacja umowy
BIEŻĄCY SUPORT

BIEŻĄCY SUPORT

pełne wsparcie

Wsparcie eksperckie 24h/7

Prawie 10 lat współpracujemy z Centrum Danych i szczerze polecam usługi serwerowe swoim kontrahentom.
Przez cały proces realizacji wdrożenia infrastruktury serwerowej pomagali nam doświadczeni eksperci z Asseco Data Systems.
Nie mieliśmy możliwości zapewnić wysokich standardów we własnej serwerowni, Centrum Danych zapewnia zgodność z Tier III.

Zaufali nam:

Tauron
ZUS
ankietka.pl
PGE
Nato i Otan
Uniqa
Enea
Krus
xopero
Play

Trzy restrykcyjnie chronione Centra Danych zlokalizowane na terenie Polski

 


ISO 9001:2009

Certyfikacja ISO 9001:2009 umożliwia ustawiczne doskonalenie systemów zarządzania jakością i procesów w przedsiębiorstwie, zgodnie z wymogami i potrzebami klientów.


ISO/IEC 27001:2014

Certyfikacja ISO/IEC 27001:2014 jest dowodem na spełnienie wymagań technicznych, personalnych i organizacyjnych w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji.

cert3_AQAP
AQAP 2110:2009

Certyfikacja AQAP (Allied Quality Assurance Publication) jest uzupełnieniem i rozszerzeniem normy jakości serii ISO 9000 i określa wymagania do kontraktów dostaw dla wojska.

cert4_AQAP
PN-N 19001:2006 (WSK)

Certyfikat potwierdza obrót wyrobami o znaczeniu strategicznym związanymi z systemami i projektami informatycznymi, utrzymywaniem infrastruktury IT oraz usługami obsługi centrum danych.

cert5_Webtrust
Certyfikat WebTrust

To niezależny, światowy standard określający zbiór zasad i dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa w Internecie, które powinny być stosowane przez dostawców usług elektronicznych w celu zapewnienia użytkownikom najlepszej ochrony. W ramach weryfikacji sprawdzane są m.in. procesy zarządzania i kontroli oraz bezpieczeństwo – nie tylko informatyczne, ale również fizyczne, środowiskowe, jak i związane z zasobami ludzkimi.

RODO

Spełniamy wymagania RODO

Ochrona danych osobowych to dla nas wymóg ale i wynik wysokiej świadomości zagrożeń jakie związane są postępem technologicznym. Centrum Danych Asseco jako dostawca mi.in. usług chmurowych spełnia wszystkie wymogi i zalecenia RODO. Więcej informacji.

Partnerzy technologiczni

Dell
Cisco
vmware
Emc2
Certum
Microsoft
IBM

 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności