Chmura prywatna – hostowana

prostota i elastyczność

Chmura prywatna

Hostowana w Centrum Danych Asseco Data Systems chmura prywatna to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy posiadają określoną skalę potrzeb i oczekują rozwiązania indywidualnie dopasowanego. Dzięki doświadczeniu inżynierów i architektów IT projektujemy rozwiązania zoptymalizowane pod względem kosztu oraz takie, które gwarantują wydajność, przestrzeń do przechowywania danych. Zapewniamy także usługi backupu.

Mając do dyspozycji trzy wysokiej klasy Centra Danych zlokalizowane w Polsce zapewniamy usługi Centrum Zapasowego w modelu, który zapewnia ciągłość działania usług Klientów na wypadek katastrofy. Dzięki sprytnie zaprojektowanym rozwiązaniom i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi IT usługi takie są dostępne zarówno dla małych jak i średnich firm. Zapewnia to firmom bezpieczeństwo, które do niedawna dostępne było tylko dla największych przedsiębiorstw na rynku. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Centrum Zapasowego w modelu usługowym – ang. Disaster Recovery as a Service skontaktuj się z nami. 

[[[["field6","contains","@"]],[["show_fields","field30"]],"and"]]
1 Step 1
Zapytaj eksperta
imię i nazwisko
telefon
pytanie / temat rozmowy
0 /

Informujemy, iż Państwa dane osobowe są przetwarzane przez administratora, którym jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
Przetwarzamy Państwa dane w celu: przygotowanie odpowiedzi na złożone zapytanie oraz  przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W związku z przetwarzaniem Państwa danych, posiadacie prawa do: dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania i prawo do cofnięcia zgody. 
Z pełną treścią informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym o przysługujących prawach i ich zakresie możecie się Państwo zapoznać pod adresem:
https://www.assecods.pl/wp-content/uploads/Klauzula-informacyjna-formularz-kontaktowy.pdf

Previous
Next

Hostowana chmura prywatna czy własna infrastruktura IT?

Czy inwestowanie we własną infrastrukturę odchodzi do lamusa? Czy rozwiązania chmurowe całkowicie wyprą inwestycje we własne infrastruktury? Trendy wskazują stałą popularyzację usług chmurowych – coraz więcej firm skłania się do wyboru rozwiązań oferowanych przez profesjonalnych dostawców.
– artykuł PC World. Kwiecień 2018.

A może oferta resellerska?

Zarabiaj oferując chmurę publiczną lub budowę chmury prywatnej.

W przypadku współpracy z zewnętrznym dostawcą usług takich jak chmura publiczna, hostowana chmura prywatna bądź chmura hybrydowa reseller może liczyć na stałe przychody w postaci prowizji partnerskich od wnoszonych przez jego klientów opłat abonamentowych. Ponadto jeżeli zdecyduje się na pozostanie pojedynczym punktem kontaktu dla swoich klientów może odsprzedawać im usługi, które sam będzie kupował od dostawcy, który posiada własne Centra Danych takiego jak Asseco Data Systems. Mając szeroki zakres wsparcia w zakresie technologii IT reseller może rozwijać swój biznes bazując na posiadanych możliwościach dotarcia do klientów bez konieczności budowania u siebie wysokich kompetencji IT w szerokim zakresie.

W przypadku chmury prywatnej w modelu on-premiese reseller zarabia na prowizjach ze sprzedaży sprzętu, które zwykle są znacznie mniej atrakcyjne ze względu na niewielką marżowość takich usług. Dodatkową możliwością zarobku jest wdrożenie rozwiązania u klienta jednak to wymaga posiadania wysoko wykwalifikowanych inżynierów IT oraz architektów lub korzystania z podwykonawców. Więcej o programie partnerskim.

Zapraszamy do współpracy

RODO

Spełniamy wymagania RODO

Ochrona danych osobowych to dla nas wymóg ale i wynik wysokiej świadomości zagrożeń jakie związane są postępem technologicznym. Centrum Danych Asseco jako dostawca mi.in. usług chmurowych spełnia wszystkie wymogi i zalecenia RODO.

BEZPŁATNA POMOC PRZY MIGRACJI ŚRODOWISK OD INNYCH DOSTAWCÓW DO CENTRUM DANYCH ASSECO DATA SYSTEMS. SPRAWDŹ

Jelastic

Jedyni w Polsce mamy znaną na świecie technologię chmurową Jelastic.
Poznaj innowacyjne rozwiązanie UniCloud

Partnerzy technologiczni

Dell
Cisco
vmware
Emc2
Certum
Microsoft
IBM

 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności