Eksperci IT

dzielimy się doświadczeniem

Spełniamy oczekiwania

Zawsze mamy na względzie wysokie wymagania stawiane naszym usługom oraz oczekiwania dotyczące konkurencyjnych cen. Eksperci Centrum Danych zaproponują takie rozwiązania, aby satysfakcja z naszej współpracy towarzyszyła Ci przez lata.

eksperci-2

[[[["field6","contains","@"]],[["show_fields","field30"]],"and"]]
1 Step 1
Zapytaj eksperta
imię i nazwisko
telefon
pytanie / temat rozmowy
0 /

Informujemy, iż Państwa dane osobowe są przetwarzane przez administratora, którym jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
Przetwarzamy Państwa dane w celu: przygotowanie odpowiedzi na złożone zapytanie oraz  przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W związku z przetwarzaniem Państwa danych, posiadacie prawa do: dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania i prawo do cofnięcia zgody. 
Z pełną treścią informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym o przysługujących prawach i ich zakresie możecie się Państwo zapoznać pod adresem:
https://www.assecods.pl/wp-content/uploads/Klauzula-informacyjna-formularz-kontaktowy.pdf

Previous
Next
Jak pracujemy?
KONTAKT Z EKSPERTEM

KONTAKT Z EKSPERTEM

email / telefon
ANALIZA POTRZEB

ANALIZA POTRZEB

dopasowanie rozwiązania
PRZEDSTAWIENIE ROZWIĄZANIA

PRZEDSTAWIENIE ROZWIĄZANIA

email lub spotkanie
AKCEPTACJA PROPOZYCJI

AKCEPTACJA PROPOZYCJI

podpisanie umowy
WDROŻENIE LUB POMOC PRZY MIGRACJI

WDROŻENIE LUB POMOC PRZY MIGRACJI

realizacja umowy
BIEŻĄCY SUPORT

BIEŻĄCY SUPORT

pełne wsparcie

Wsparcie eksperckie 24 / 7

 • Eksperci dostępni zawsze, kiedy tego potrzebujesz

  Eksperci dostępni zawsze, kiedy tego potrzebujesz

  Jesteśmy gotowi rozwiązać problemy techniczne naszych klientów.

 • Bezpłatna pomoc przy migracji środowisk

  Bezpłatna pomoc przy migracji środowisk

  Zapewniamy bezpłatne wsparcie przy migracji systemów od innych dostawców.

 • Prowadzimy monitoring systemów 24/7

  Prowadzimy monitoring systemów 24/7

  Realizujemy całodobowe monitorowanie procesów i infrastruktury.

Rozwiązania w zakresie projektowania i utrzymywania usług IT z najwyższym poziomem bezpieczeństwa przetwarzanych informacji.
Usługi na rzecz wielu instytucji publicznych oraz Powszechnego Centrum Certyfikacji posiadającego certyfikat WebTrustSM/TM,
PRZEZ PONAD 50 LAT DZIAŁALNOŚCI NIEUSTANNIE ZDOBYWAMY DOŚWIADCZENIE I CIESZYMY SIĘ ZAUFANIEM SETEK KLIENTÓW.

Partnerzy technologiczni

Dell
Cisco
vmware
Emc2
Certum
Microsoft
IBM

 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności