Best In Cloud

Asseco z dwiema nagrodami w konkursie Best in Cloud!

Wydawnictwo IDG co roku wyłania najlepsze produkty i dostawców rozwiązań chmurowych. Asseco Data Systems zostało zwycięzcą kategorii „Najlepsza platforma testowo-deweloperska PaaS”, a Asseco Poland otrzymało wyróżnienie w kategorii „Wydajność i integracja”.

Nagrodzona główną nagrodą platforma UniCloud została wprowadzona na rynek 3 lata temu przez Centrum Danych Asseco Data Systems. Zainteresowanie usługą stale rośnie i stale zbiera pozytywne opinie użytkowników głównie programistów, administratorów oraz szefów działów IT. Rozwiązanie udostępniane jest w modelu PaaS – Platform as a Service i umożliwia szybkie oraz intuicyjne tworzenie i zarządzanie środowiskami IT udostępniając jednocześnie szeroki wachlarz narzędzi i wsparcia dla języków programowania.

Wygrana w konkursie Best in Cloud jest dla nas bardzo ważna zwłaszcza z uwagi na fakt, że w składzie jury, które głosowało na poszczególne rozwiązania znaleźli się menadżerowie IT największych polskich firm. Potwierdza ona również, że na tak konkurencyjnym rynku rozwiązań chmurowych wciąż można się wyróżniać. Platforma UniCloud to zaawansowana chmura, którą można z powodzeniem stosować zarówno do wsparcia procesów wytwarzania oprogramowania, jak i przy realizacji wdrożeń produkcyjnych, co potwierdzają nasi klienci – powiedział Marcin Lebiecki, Dyrektor Centrum Danych Asseco Data Systems.
W ścisłym finale konkursu znalazło się też rozwiązanie Asseco Customer Banking Platform (Asseco CBP) dostępne dla banków spółdzielczych przez Centrum Usług Internetowych (CUI).

Asseco CBP jest unikalnym narzędziem dla bankowości internetowej i mobilnej, które bazuje na innowacyjnej koncepcji miniaplikacji, dającej nieograniczone możliwości udostępniania spersonalizowanych produktów oraz usług. Dzięki chmurze, banki spółdzielcze zyskują narzędzie pozwalające na elastyczne dostosowywanie bankowości do potrzeb i zwyczajów klienta.

Bezpieczeństwo i korzyści, jakie zapewnia rozwiązanie dostępne w chmurze spowodowały, że na oferowane przez nas rozwiązanie zdecydowało się już ponad 120 banków spółdzielczych w Polsce. To, co wyróżnia ten produkt na rynku, to niezwykła elastyczność. Asseco CBP posiada butik miniaplikacji umożliwiający swobodne kształtowanie oferty, wyróżnia go też innowacyjne podejście do projektowania wyglądu systemu oraz możliwość dowolnego profilowania funkcjonalności i oferty dla różnych grup klientów w ramach jednego systemu. Jednym słowem – jest to produkt dla banków szyty na ich miarę – powiedziała  Marta Mróz-Sipiora, Product Manager, Asseco Poland.

Wręczenie nagród odbyło się 22 maja 2018 r., podczas konferencji „Best in Cloud” w Warsaw Spire.

Partnerzy technologiczni

Dell
Cisco
vmware
Emc2
Certum
Microsoft
IBM

 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności