Wiele aplikacji na jednej platformie

CASE: Wykorzystanie wielu aplikacji na jednej Platformie


FIRMA:

Grzegorz Luptowski
Lupge Sp. Z o.o.
Park Technologiczny
ul. Cyfrowa 6


OPIS:
Pierwszy kontakt z usługą UniCloud i firmą Asseco miałem jeszcze podczas studiów. Brałem udział w programie partnerstwa między studentami a firmą – Asseco student partner. Wtedy zacząłem pogłębiać wiedzę na temat produktów Asseco.

Po raz kolejny zetknąłem się z usługą po podjęciu pracy zawodowej w firmie IT, gdzie narzędzie było wykorzystywane przez mój ówczesny zespół. Praca była przyjemna i szybka zapewniała stabilność oraz przewidywalność bez przykrych niespodzianek.

Analizując skalę rozwoju mojej działalności UniCloud był naturalnym wyborem, który wynikał zarówno z potrzeb moich projektów jaki i z wcześniejszych doświadczeń przy pracy z tym narzędziem. Zaletą rozwiązania jest nie tylko fakt, że dynamicznie skaluje zasoby do zapotrzebowania – automatycznie zwiększa je gdy obciążenie moich aplikacji zwiększa się i odejmuje zasoby, kiedy ruch ulega zmniejszeniu.

Biznes jaki prowadzę charakteryzuje „sezonowość” ruchu. Aplikacje wykorzystujące API od innych dostawców tj. DHL, Ebay, Amazon świetnie się integrują i pozwalają osiągnąć zamierzony cel. Za pomocą platformy UniCloud jesteśmy w stanie kompleksowo realizować zlecenia kurierskie na całym świecie optymalizując koszty pracy serwerów. Co dzień odnotowuję dużą dynamikę obciążeń – raz zapotrzebowanie na zasoby jest duże, a w zależności nawet od pory dnia, czy nocy również znacząco może spaść. UniCloud zapewnia mi ponoszenie optymalnego kosztu, płacę za faktyczną „pracę” aplikacji.

Jako programista doceniam możliwość szybkiej konfiguracji i uruchomienia nowego środowiska startowego dla nowych programów a dodatkowo pozwala myśleć o rozwoju firmy w innych gałęziach gospodarki. Możliwość korzystania z Dockera oraz innych gotowych komponentów daje nieograniczoną możliwość technologiczną.

Podczas korzystania z UniCloud można odczuć dbałość o klienta – profesjonalne podejście Centrum Danych ADS widać na każdym kroku. Widać, że bezpieczeństwo jest dla nich priorytetem ale nie jest przeszkodą w komfortowym korzystaniu z usług. Z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością rekomenduję platformę UniCloud, która znacząco podnosi komfort pracy w mojej firmie jak i komfort moich odbiorców.

Grzegorz Luptowski
Lupge Sp. z o.o.

 

Dowiedz się więcej o Lupge Sp. Z o.o.

[[[["field6","contains","@"]],[["show_fields","field30"]],"and"]]
1 Step 1
Zapytaj eksperta
imię i nazwisko
telefon
pytanie / temat rozmowy
0 /

Informujemy, iż Państwa dane osobowe są przetwarzane przez administratora, którym jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
Przetwarzamy Państwa dane w celu: przygotowanie odpowiedzi na złożone zapytanie oraz  przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W związku z przetwarzaniem Państwa danych, posiadacie prawa do: dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania i prawo do cofnięcia zgody. 
Z pełną treścią informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym o przysługujących prawach i ich zakresie możecie się Państwo zapoznać pod adresem:
https://www.assecods.pl/wp-content/uploads/Klauzula-informacyjna-formularz-kontaktowy.pdf

Previous
Next

Partnerzy technologiczni

Dell
Cisco
vmware
Emc2
Certum
Microsoft
IBM

 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności