Serwery wirtualne

wydajność, niezawodność, skalowalność

Wirtualizacja zwiększa możliwości Twojego serwera

Serwery wirtualne dają możliwość elastycznego skalowania i konfiguracji. Zasoby mogą być sprawnie rozdzielane między serwerami przez co zwiększa się ich wydajność, niezawodność i mobilność operacyjną. Korzystamy z procesorów Intel Xeon dedykowanych specjalnie do zastosowań wirtualizacyjnych.

Dzięki stosowanym rozwiązaniom DAS i SAN zyskujesz wydajne i optymalne cenowo rozwiązania.

Businessman touching financial dashboard with key performance indicators

[[[["field6","contains","@"]],[["show_fields","field30"]],"and"]]
1 Step 1
Zapytaj eksperta
imię i nazwisko
telefon
pytanie / temat rozmowy
0 /
Previous
Next
BEZPŁATNA POMOC PRZY MIGRACJI ŚRODOWISK OD INNYCH DOSTAWCÓW DO CENTRUM DANYCH ASSECO DATA SYSTEMS. SPRAWDŹ

VMware / Hyper-V - wirtualizacja na miarę klasy enterprise

Technologie wirtualizacyjne obniżające koszty i integrujące większy zakres zadań możliwy do wykonania na mniejszej liczbie serwerów. Technologie te pozwalają zmienić sprzęt IT w wydajną platformę obliczeniową. W efekcie uzyskujemy elastyczność i zwielokrotnioną szybkość działania środowisk, zarówno korzystających z zasobów lokalnych jak i umieszczonych w chmurach. Nasze platformy  zapewniają skalowalność oraz najwyższy poziom dostępności i bezpieczeństwa.

Wysoka dostępność (HA)

Rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo i skalowalność dla krytycznych aplikacji. Usługi świadczone są w oparciu o infrastrukturę opartą o wirtualizację z wdrożonymi mechanizmami wysokiej dostępności VMware High Availability (HA) lub Microsoft Failover Cluster, dzięki której możemy zagwarantować wysokie SLA oraz dużą elastyczność i skalowalność rozwiązań.

Usługi w chmurze

Łatwość zarządzania zasobami, stałe, przewidywalne koszty abonamentowe, brak wydatków związanych z zakupem i utrzymaniem infrastruktury sprzętowej, bezpieczna lokalizacja, to tylko część zalet wynikających z korzystania z tej usługi. W systemach wykorzystujemy elementy gwarantujące wysoką wydajność i dostępność, dobierając parametry do potrzeb naszych Partnerów. Poznaj szczegóły

0
95
%

Klientów, którym przygotowaliśmy rozwiązanie dopasowane do  indywidualnych potrzeb otrzymało ceny niższe niż w ofercie pakietowej.

Zapytaj o cenę

Partnerzy technologiczni

Dell
Cisco
vmware
Emc2
Certum
Microsoft
IBM