Serwery wirtualne

wydajność, niezawodność, skalowalność

Wirtualizacja zwiększa możliwości Twojego serwera

Serwery wirtualne dają możliwość elastycznego skalowania i konfiguracji. Zasoby mogą być sprawnie rozdzielane między serwerami przez co zwiększa się ich wydajność, niezawodność i mobilność operacyjną. Korzystamy z procesorów Intel Xeon dedykowanych specjalnie do zastosowań wirtualizacyjnych.

Dzięki stosowanym rozwiązaniom DAS i SAN zyskujesz wydajne i optymalne cenowo rozwiązania.

Businessman touching financial dashboard with key performance indicators

[[[["field6","contains","@"]],[["show_fields","field30"]],"and"]]
1 Step 1
Zapytaj eksperta
imię i nazwisko
telefon
pytanie / temat rozmowy
0 /

Informujemy, iż Państwa dane osobowe są przetwarzane przez administratora, którym jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
Przetwarzamy Państwa dane w celu: przygotowanie odpowiedzi na złożone zapytanie oraz  przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W związku z przetwarzaniem Państwa danych, posiadacie prawa do: dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania i prawo do cofnięcia zgody. 
Z pełną treścią informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym o przysługujących prawach i ich zakresie możecie się Państwo zapoznać pod adresem:
https://www.assecods.pl/wp-content/uploads/Klauzula-informacyjna-formularz-kontaktowy.pdf

Previous
Next
BEZPŁATNA POMOC PRZY MIGRACJI ŚRODOWISK OD INNYCH DOSTAWCÓW DO CENTRUM DANYCH ASSECO DATA SYSTEMS. SPRAWDŹ

VMware / Hyper-V - wirtualizacja na miarę klasy enterprise

Technologie wirtualizacyjne obniżające koszty i integrujące większy zakres zadań możliwy do wykonania na mniejszej liczbie serwerów. Technologie te pozwalają zmienić sprzęt IT w wydajną platformę obliczeniową. W efekcie uzyskujemy elastyczność i zwielokrotnioną szybkość działania środowisk, zarówno korzystających z zasobów lokalnych jak i umieszczonych w chmurach. Nasze platformy  zapewniają skalowalność oraz najwyższy poziom dostępności i bezpieczeństwa.

Wysoka dostępność (HA)

Rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo i skalowalność dla krytycznych aplikacji. Usługi świadczone są w oparciu o infrastrukturę opartą o wirtualizację z wdrożonymi mechanizmami wysokiej dostępności VMware High Availability (HA) lub Microsoft Failover Cluster, dzięki której możemy zagwarantować wysokie SLA oraz dużą elastyczność i skalowalność rozwiązań.

Usługi w chmurze

Łatwość zarządzania zasobami, stałe, przewidywalne koszty abonamentowe, brak wydatków związanych z zakupem i utrzymaniem infrastruktury sprzętowej, bezpieczna lokalizacja, to tylko część zalet wynikających z korzystania z tej usługi. W systemach wykorzystujemy elementy gwarantujące wysoką wydajność i dostępność, dobierając parametry do potrzeb naszych Partnerów. Poznaj szczegóły

0
95
%

Klientów, którym przygotowaliśmy rozwiązanie dopasowane do  indywidualnych potrzeb otrzymało ceny niższe niż w ofercie pakietowej.

Zapytaj o cenę

Partnerzy technologiczni

Dell
Cisco
vmware
Emc2
Certum
Microsoft
IBM

 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności