Dzierżawa infrastruktury IT

rozwiązania dopasowane do potrzeb

Zindywidualizowane i skalowalne

Projektujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Optymalizujemy wydajność i koszt infrastruktury w celu osiągnięcia efektywnych i ekonomicznych efektów. W procesie projektowania rozwiązań udział bierze zespół specjalistów, który składa się z inżynierów oraz architektów IT. Ich celem jest zrozumienie potrzeb Klienta i wsparcie go w procesie precyzowania wymagań dotyczących usługi. Dzięki temu gwarantujemy naszym Klientom 100% satysfakcji w zakresie wydajności, przewidywanego rozwoju infrastruktury oraz kosztów.

Stale monitorujemy dostępne technologie oraz rozwijamy nasze kompetencje, aby zapewnić Klientom najwyższą jakość usług.

Wynajem infrastruktury

[[[["field6","contains","@"]],[["show_fields","field30"]],"and"]]
1 Step 1
Zapytaj eksperta
imię i nazwisko
telefon
pytanie / temat rozmowy
0 /

Informujemy, iż Państwa dane osobowe są przetwarzane przez administratora, którym jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
Przetwarzamy Państwa dane w celu: przygotowanie odpowiedzi na złożone zapytanie oraz  przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W związku z przetwarzaniem Państwa danych, posiadacie prawa do: dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania i prawo do cofnięcia zgody. 
Z pełną treścią informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym o przysługujących prawach i ich zakresie możecie się Państwo zapoznać pod adresem:
https://www.assecods.pl/wp-content/uploads/Klauzula-informacyjna-formularz-kontaktowy.pdf

Previous
Next

Współpracujemy z liderami z branży

Stosujemy rozwiązania sieciowe Cisco oraz Fortinet.
Zapewniamy naszym Klientom szeroki wachlarz technologii storagowych m.in. IBM, EMC, NetApp czy Pure Storage.

Dyski fash

Dyski flash

Dyski SSD to ekstremalna szybkość zapisu i odczytu danych. Największa dostępna na rynku wydajność.

Ośrodek zapasowy

Ośrodek Zapasowy

Dane zabezpieczone w odrębnej lokalizacji. Przerwy w funkcjonowaniu ograniczone do absolutnego minimum.

infrastruktura serwerowa

Infrastruktura serwerowa

Wirtualne i dedykowane serwery dopasowane do indywidualnych potrzeb. Eksperckie wsparcie podczas wdrożenia.

Firewall

Firewall

Stosujemy rozwiązania skalowalne, zarówno sprzętowe jak i programowe, takie, jak: FortiGate, Cisco ASA.

Backup

Backup

Szyfrowanie danych i połączenia zapewnia poufność oraz bezpieczeństwo podczas wykonywania kopii zapasowych plików.

Łącza dedykowane

Łącza dedykowane

Umożliwiamy zestawienie dedykowanego połączenia infrastruktury klienta z naszymi Centrami Danych.

BEZPŁATNA POMOC PRZY MIGRACJI ŚRODOWISK OD INNYCH DOSTAWCÓW DO CENTRUM DANYCH ASSECO DATA SYSTEMS. SPRAWDŹ
Dla mojej firmy ważne jest, że dane moich klientów są sumiennie zabezpieczone oraz znajdują się w Centrum Danych zlokalizowanym na terenie Polski.
Do korzystania z infrastruktury serwerów Asseco zachęciła nas korzystna cena oraz pomoc w przeniesieniu od dotychczasowego dostawcy, za którą nie ponieśliśmy dodatkowych kosztów.

Partnerzy technologiczni

Dell
Cisco
vmware
Emc2
Certum
Microsoft
IBM

 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności