Centrum Danych w PDCA

Asseco Data Systems w gronie najlepszych polskich specjalistów w dziedzinie ośrodków przetwarzania danych.

Polish Data Center Association to organizacja reprezentująca ponad 60% ogólnopolskiego rynku data center w Polsce, której podstawowym celem jest budowa świadomości na temat bezpiecznego przetwarzania danych wśród firm i instytucji publicznych.

Usługi przetwarzania i przechowywania danych to jeden z kluczowych obszarów działalności Asseco Data Systems. Naszą mocną pozycję na tym rynku wciąż rozwijamy wyznaczając trendy technologiczne i dbając o najwyższą jakość naszych standardów – mówi Marcin Lebiecki, Dyrektor Centrum Danych. – Przystąpienie do PDCA było dla nas naturalnym krokiem. Współpraca z najbardziej liczącymi się ośrodkami to dla nas i dla całości rynku przetwarzania danych nowe możliwości rozwoju – dodaje.

Polski Związek Ośrodków Przetwarzania Danych został utworzony w 2016 roku i zrzesza obecnie 13 największych w Polsce data center. Jego celem jest praca nad zebraniem jednolitych i jasnych norm, odpowiednich dla rynku polskiego, którymi będą mogli się kierować klienci planując wybór ośrodków tego typu. Kolejnym celem jest wypracowanie najlepszych praktyk sprzyjających ochronie danych w sieci oraz zbudowanie platformy wymiany wiedzy w dziedzinie przetwarzania danych, która będzie nieść szereg korzyści dla klientów korzystających z usług data center w Polsce.

[[[["field6","contains","@"]],[["show_fields","field30"]],"and"]]
1 Step 1
Zapytaj eksperta
imię i nazwisko
telefon
pytanie / temat rozmowy
0 /
Previous
Next

pdca

Partnerzy technologiczni

Dell
Cisco
vmware
Emc2
Certum
Microsoft
IBM