Backup serwerów

dane już nigdy nie znikną

Usługa dla bardzo wymagających

Zakres i sposób realizacji backupu jest dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta.

Backup wykonywany za pośrednictwem oprogramowania Server Backup Manager firmy R1Soft może być zarządzany przez klientów, którzy korzystają zarówno z serwerów wirtualnych, jak i serwerów dedykowanych. Systemy backupu firmy Veeam realizują kopie zapasowe danych na serwerach użytkowników, którzy korzystają z usług w chmurze.

Backup-serwerów

[[[["field6","contains","@"]],[["show_fields","field30"]],"and"]]
1 Step 1
Zapytaj eksperta
imię i nazwisko
telefon
pytanie / temat rozmowy
0 /

Informujemy, iż Państwa dane osobowe są przetwarzane przez administratora, którym jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
Przetwarzamy Państwa dane w celu: przygotowanie odpowiedzi na złożone zapytanie oraz  przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W związku z przetwarzaniem Państwa danych, posiadacie prawa do: dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania i prawo do cofnięcia zgody. 
Z pełną treścią informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym o przysługujących prawach i ich zakresie możecie się Państwo zapoznać pod adresem:
https://www.assecods.pl/wp-content/uploads/Klauzula-informacyjna-formularz-kontaktowy.pdf

Previous
Next
BEZPŁATNA POMOC PRZY MIGRACJI ŚRODOWISK OD INNYCH DOSTAWCÓW DO CENTRUM DANYCH ASSECO DATA SYSTEMS. SPRAWDŹ

Backup przyrostowy

Kopie tylko tych plików, które zostały utworzone lub zmodyfikowane od momentu wykonania ostatniej pełnej kopii zapasowej.

Panel zarządzania

Panel zarządzania

Szereg zaawansowanych ustawień dostępnych dla administratorów i użytkowników.

Bare Metal RecoveryBare Metal Recovery

Funkcjonalność, która umożliwia przywrócenie systemu operacyjnego wraz z danymi na innym serwerze.

Trzy restrykcyjnie chronione Centra Danych zlokalizowane na terenie Polski

 

Praca z danymi wagi państwowej to nie tylko duża odpowiedzialność, ale także obowiązek prawny. Współpraca z ADS w zakresie usług backupu serwerów pozwoliła nam spełnić restrykcyjne wymagania kontraktu zawartego z instytucją publiczną.
Wszystkie dane w naszej firmie są strategiczne, dlatego prawie od początku działalności zlecamy wykonanie backupu serwerów. W zespole wiele razy korzystaliśmy z przywracania przypadkiem utraconych danych.

RODO

Spełniamy wymagania RODO

Ochrona danych osobowych to dla nas wymóg ale i wynik wysokiej świadomości zagrożeń jakie związane są postępem technologicznym. Centrum Danych Asseco jako dostawca mi.in. usług chmurowych spełnia wszystkie wymogi i zalecenia RODO. Więcej informacji.


ISO 9001:2009

Certyfikacja ISO 9001:2009 umożliwia ustawiczne doskonalenie systemów zarządzania jakością i procesów w przedsiębiorstwie, zgodnie z wymogami i potrzebami klientów.


ISO/IEC 27001:2014

Certyfikacja ISO/IEC 27001:2014 jest dowodem na spełnienie wymagań technicznych, personalnych i organizacyjnych w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji.

cert3_AQAP
AQAP 2110:2009

Certyfikacja AQAP (Allied Quality Assurance Publication) jest uzupełnieniem i rozszerzeniem normy jakości serii ISO 9000 i określa wymagania do kontraktów dostaw dla wojska.

cert4_AQAP
PN-N 19001:2006 (WSK)

Certyfikat potwierdza obrót wyrobami o znaczeniu strategicznym związanymi z systemami i projektami informatycznymi, utrzymywaniem infrastruktury IT oraz usługami obsługi centrum danych.

cert5_Webtrust
Certyfikat WebTrust

To niezależny, światowy standard określający zbiór zasad i dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa w Internecie, które powinny być stosowane przez dostawców usług elektronicznych w celu zapewnienia użytkownikom najlepszej ochrony. W ramach weryfikacji sprawdzane są m.in. procesy zarządzania i kontroli oraz bezpieczeństwo – nie tylko informatyczne, ale również fizyczne, środowiskowe, jak i związane z zasobami ludzkimi.

Partnerzy technologiczni

Dell
Cisco
vmware
Emc2
Certum
Microsoft
IBM

 

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia.
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności